بهترين و جذاب ترين مطالب

بهترين و جذاب ترين مطالب

دانلود آهنگ رضا صادقي به نام عاشقي يك طرفه

 • خواننده : رضا صادقي
 • نام اصلي قطعه : عاشقي يك طرفه
 • ترانه سرا: بابك بابايي
 • آهنگ ساز: بابك بابايي
 • تنظيم كننده: مهرداد احمدزاده

متن آهنگ عاشقي يك طرفه از رضا صادقي

تو زخم يه تكراري يه عاشق بيماري ميگفتي نترس ديگه تا منو داري يه خوابي تو بيداري

يه حس خود آزاري رفيقي و نارفيق مثل سيگاري ...

من اون دل وابستم كه رفتي و نشكستم ولي رو خودم همه درا رو بستم ندادي از دستم

نباشي بازم هستم گلايه ندارم من فقط خستم خستم ...

عاشقي يه نفره يعني خوابت نميبره يعني جونتو بدي براش ولي بذاري بره

عاشقي يه نفره يعني دل با تنهايي طرفه يعني خوب بدوني كه زندگيت ديگه بي هدفه

مثل قديما توي چشمات حس ديوونگي نداري بد شدي تنها نميگي اما خالي شدي از بي قراري

غرق دردي ساكت و سردي با دوتامون چيكار كردي من همونم عشق پاكت منتظر ميمونم برگردي

عاشقي يه نفره يعني خوابت نميبره يعني جونتو بدي براش ولي بذاري بره

عاشقي يه نفره يعني دل با تنهايي طرفه يعني خوب بدوني كه زندگيت ديگه بي هدفه

دانلود از تاپ صدا

ادامهـ مطلبـ
| ۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۰:۴۷ | farnaz
،

بسته بندي هاي مناسب، روند موفقيت كسب و كار را تسريع مي كند

بسته بندي هاي مناسب، روند موفقيت كسب و كار را تسريع مي كند

 

امروزه بيش از هميشه ،انتخاب هاي فراواني براي مشتريان وجود دارد و با اينكه اين موضوع براي آنها عاليست، براي كسب و كارهايي كه براي راه يافتن به بازار تلاش مي كنند، مشكل بزرگي محسوب مي شود.

چاپ جعبه محصول، مشخص مي كند كه آيا مشتري آن را مي خرد و يا به آن توجهي نمي كند. و در مراكز چاپ، مي توانند در اين مورد به شما كمك كنند تا توجه مشتري ها را جلب كنيد.

موسسه بازرگاني صنايع غذايي، اخيرا اعلام كرده كه تقريبا 40000 نوع جنس، در فروشگاه هاي آمريكا وجود دارد و هدف يك بسته بندي خوب هم اين است كه يك محصول را از 39999 محصول ديگر، متمايز جلوه دهد. بررسي ها نشان داده است كه هر مشتري، تنها 4 ثانيه براي خواندن روي محصولات وقت گذاشته و سپس آن را سر جاي خود مي گذارند و به همين خاطر، طراحي بسته بندي و چاپ ليبل بسيار مهم است.

مانند طراحي بخش هاي ديگر، بايد سادگي را در اين مورد هم لحاظ كرد. گرافيك و متن روي محصول، بايد واضح و دقيق بوده تا مشتري بتواند در مدت زمان كوتاهي اطلاعات را كسب كرده و تصميمش را بگيرد. شما مي توانيد از متخصص هايي كه در مراكز چاپ هستند ، براي طراحي بسته بندي خود، مشاوره  بگيريد.

ديگر نكته ي حائز اهميت اين است كه بسته بندي بايد اصيل و مطابق محصول باشد. مشتري ها از اينكه سرشان كلاه بگذاريد، بدشان مي آيد و اين را هميشه يادشان مي ماند. حتي اگر ناخواسته فريب بخورند هم يك فاجعه محسوب مي شود.

دو مورد ديگر در مورد بسته بندي اين است كه بايد به گونه اي باشد كه روي قفسه ي فروشگاه بايستد و همچنين باعث شود كه بيشتر فروش رود و توليد بيشتر شود. اين دو مورد، باعث شناخته شدن محصول و پيدا كردن مشتري هاي ثابت مي شود.

قفسه هاي فروشگاه ها، مملو از انتخاب هاي فراوان است ، اما انتخاب بسته بندي، بين موفقيت و شكست محصول، تفاوت زيادي ايجاد مي كند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۵:۲۴ | farnaz
،

آشنايي با تور تركيه نوروز 99

آشنايي با تور تركيه نوروز 99

 

تعطيلات نوروز فرصت بسيار مناسبي براي سفر كردن است و بسياري از هم وطنان ما از همين حالا به فكر برنامه ريزي براي عيد هستند. بعضي از خانواده ها سفرهاي داخلي و ديد و بازديد اقوام را ترجيح مي دهند و بعضي ديگر مي خواهند به يك سفر خارجي بروند. در ميان مقاصدي كه براي سفرهاي خارجي در نظر گرفته مي شود، يك نام هميشه در رده هاي بالاي فهرست است: تركيه. كشور همسايه ما كه در آن مي توان هم حال و هواي اروپايي را تجربه كرد و هم رد پاي فرهنگ آسيايي باستاني را ديد. كشور سواحل زيبا، غذاهاي خوشمزه، بازارهاي پر رونق و يك دنيا ديدني ديگر. با توجه به اين توصيفات، تور تركيه نوروز 99 99 طرفداران بسياري دارد.
براي سفر به تركيه راه هاي فراواني در پيش داريد. خوشبختانه ما با اين كشور زيبا مرز مشترك زياد داريم و به همين دليل، سفرهاي زميني هم به راحتي امكان پذير هستند. خودروي شخصي، اتوبوس، قطار و خطوط هوايي روش هاي مختلف سفر هستند كه هر يك طرفداران خاص خود را دارند. كساني كه ماجراجويي و سرفرهاي پر هيجان را دوست دارند، احتمالا به صورت زميني مسافرت مي كنند و در راه به بازديد شهرهاي مختلف مي روند. با اين حال، اگر قصدتان از سفر استراحت و كسب آرامش است، بهتر است كار را به متخصصان بسپاريد. آژانس هاي مسافرتي برنامه ريزي هاي متعددي براي ايام نوروز دارند و سفر به تركيه هميشه يكي از مهمترين برنامه ها است. با استفاده از خدمات آژانس، ديگر نيازي نيست نگران پيدا كردن بليت و رزرو هتل باشيد. پكيج هاي مختلفي به شما ارائه مي شود كه هر يك شامل طيفي از هتل ها مي شوند. با توجه به بودجه و سليقه خود مي توانيد يك مورد را انتخاب كنيد. در زمينه پرواز نيز همين حق انتخاب را داريد. ايرلاين هاي مختلف، پروازهاي متعددي به تركيه دارند و مي توانيد از ميان گزينه هاي ارائه شده، انتخاب كنيد. مسئله مهم اين است كه رزرو سفر را به روزهاي آخر و به ويژه اسفند ماه نياندازيد. زيرا در اين روزها با توجه به افزايش تقاضا، قيمت ها نيز افزايش مي يابند و ممكن است نتوانيد موارد دلخواه تان را با قيمت مناسب پيدا كنيد. 

 

معرفي تور تركيه نوروز 99


گذشته از بليت و هتل، خدمات ديگري را نيز در سفرهاي گروهي دريافت خواهيد كرد. مهمترين آن ها بيمه سفر است. با داشتن اين بيمه در صورتي كه نياز به خدمات درماني داشته باشيد با مشكلي مواجه نخواهيد شد. علاوه بر اين، ترانسفر فرودگاهي و ليدر فارسي زبان نيز در اختيارتان خواهد بود.
تركيه شهرهاي ديدني و جاذبه هاي متعددي دارد. بهتر است قبل از سفر، مناطق مورد نظرتان را بشناسيد و جاهاي ديدني را طبق سليقه خود انتخاب كنيد تا بتوانيد بهترين استفاده را از تعطيلات خود ببريد. در ادامه بعضي از اين موارد جذاب را به شما معرفي مي كنيم.
شهرهاي ساحلي: كساني كه به تفريحات ساحلي علاقه دارند، در تركيه با گزينه هاي متعددي رو به رو خواهند شد. كوش آداسي، مارماريس و آنتاليا شهرهايي هستند كه زيباترين سواحل را دارند و امكانات رفاهي متعددي را براي مسافران فراهم مي كنند. در اين شهرها مي توانيد اسپا و پارك هاي آبي را در نزديكي دريا تجربه كنيد. آب و هواي مديترانه اي در بسياري از سواحل تركيه باعث مي شود حتي در آغاز فروردين هم دماي مطبوعي وجود داشته باشد. 
بهترين مراكز خريد: بسياري از ما به نيت خريد به تركيه مي رويم! اين كشور در صنعت پوشاك و پارچه يكي از قدرت هاي آسيا است و البته سوغات متعدد ديگري نيز دارد. بيشترين و بهترين مراكز خريد تركيه در استانبول هستند ولي در شهرهاي ديگر هم مي توانيد پاساژهاي خوبي پيدا كنيد. البته فستيوال هاي خريد شهر وان را هم نبايد ناديده گرفت. 
بناهاي تاريخي و موزه ها: كشور تركيه تاريخ بسيار كهني دارد و مدت ها تحت سلطه امپراتوري هاي مختلف بوده است. به همين دليل بناهاي تاريخي متعددي در آن وجود دارد كه چشم هر بيننده اي را خيره مي كند. نمونه هاي بسياري را مي توان مثال زد. مسجد اياصوفيه، كاخ توپكاپي، شهر باستاني اِفِسوس، غارها و خانه هاي سنگي كاپادوكيا و ... 
طبيعت گردي: بسياري از افرادي در سفر، جذب مناظر طبيعي مي شوند و علاقه اي به شلوغي شهرها و هتل هاي لوكس ندارند. براي اين گونه سليقه ها نيز تركيه مي تواند يك بهشت باشد. طبيعت اين كشور بسيار زيبا است. به عنوان مثال مي توان از چشمه هاي پلكاني پاموكاله نام برد. اولين چشمه هاي آب شور جهان كه در بستري پلكاني از سنگ هاي تراورتن و رسوبات آهكي جريان دارند و منظره آن ها به ويژه در هنگام غروب آفتاب بي نظير است. براي كساني كه مناظر جنگلي را دوست دارند و مي خواهند در تور تركيه نوروز 99 زياد از شهرهاي بزرگ فاصله نگيرند، پولونزكوي يك انتخاب مناسب خواهد بود. روستايي در نزديكي استانبول با مسيرهاي پياده روي جنگلي بسيار زيبا، هواي پاك و رستوران هاي كوچكي كه خوراك هاي خوشمزه سنتي سرو مي كنند. 

منبع: معراج گشت آسمان

ادامهـ مطلبـ
| ۲۴ دى ۱۳۹۸ | ۰۵:۱۱:۲۵ | farnaz
،

كتاب آموزش و تست زيست شناسي دوازدهم

كتاب آموزش و تست زيست شناسي دوازدهم تخته سياه آرام فر

اين كتاب :

 • شامل كليه مباحث زيست شناسي دوازدهم ميشه بر اساس تغييرات كتاب درسي ۹۸ و به شكل تك جلدي ، منتشر شد! 
 • شامل درسنامه‌هاي كاملا تشريحي و پر مغز
 • تست‌هاي خفن مفهومي و تركيبي
 • جالبه بدونين كه ۴۰۰ تا تست جديد و به سبك كنكور بهش اضافه و فصل ۳ كتاب رو هم از حالت محاسبات عددي به تست هايي كاملا مفهومي و به سبك كنكور بازنويسي شده است.
 • تست‌هاي كنكور سال هاي اخير و 98
 • پاسخ هاي كامل و روان و ياددهنده خلاصه يه كتاب خوب براي بچه‌هاي كار درست تجربي شده!
 • راستي يه خبر خوب ديگه، به زودي كتاب يازدهم تست رو هم بر اساس تغييرات كتاب درسي ۹۸ چاپ مي شود.
 • اين كتاب به جرات پرفروشترين كتاب زيست شناسي براي دانش آموزان عزيز تجربي است.
 • اين كتاب به صورت تك جلدي وكاملا متفاوت از اون كتاب ها است،به همين دليل عزيزاني كه دو جلدي اين كتاب رو تهيه كردند،ميتوانند از اين كتاب استفاده كنند.
 • همچنين كتاب تست زيست شناسي دهم و يازدهم از اين انتشارات چاپ شده كه دانش آموزان عزيزي كه اين كتاب ها را تهيه كردند حتما بايد دوازدهم اين كتاب را تهيه كنند چونكه در بيشتر جاهاي كتاب گفته مراجعه شود به اين كتاب و در واقع مكمل اين كتاب ها ميباشد.

اين كتاب در فروشگاه تلكتاب عرضه شده است
شما ميتوانيد لذت خريد آسان و مطمعن را با ما تجربه كنيدمنبع: telketab.com

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۹:۱۷ | farnaz
،

دانلود آهنگ بهنام باني به نام توقع ندارم

دانلود آهنگ بهنام باني به نام توقع ندارم

دانلود آهنگ بهنام باني توقع ندارم

 

آهنگ جديد توقع ندارم از بهنام باني

به حرفايي كه ميزنم فكر كن
به احساسي كه بود و نابود شد
به عشقي كه با هم شروع كرديمو
به يه دوستي ساده محدود شد
ميدونم نميخواي بموني ولي
به درداي اين عاشقت فكر كن
به روزاي بعد از منت فكر كن
به حرفاي بي منطقت فكر كن
به روزايي بعد از منت فكر كن
به حرفاي بي منظقت فكر كن
توقع ندارم توجه كني
به عشقي كه بعد از تو نابود شد
به سيگاري كه تو دستاي من
درست لحظه ي رفتنت دود شد
توقع ندارم بفهمي منو
تو هيچوقت نميتوني دركم كني
فقط چند لحظه به من گوش كن
اگه خواستي ميتوني ترك كني

ادامهـ مطلبـ
| ۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۸:۰۵ | farnaz
،

خطرات دوران نامزدي كدامند؟

تهديدات دروه نامزدي:

 

كند و تند پيش نرويد

پيش از آنكه به نامزد شدن با خواستگارتان فكر كنيد، يكبار ديگر تعريف اين عصري را در ذهن خود مرور نماييد . از ياد نبريد كه زمان نامزدي، زمان معرفت مي باشد، بـعد اين عصري را با شتاب سپري ننماييد.  بررسي‌ها نشان داده مي باشد كه روش بهره گيري بهينه از اين زمان خواهد توانست اثـر خيلي بيشتري بر زندگـي زناشويي داشته باشد و به اين علـت مي باشد كه گفته مي‌شود مدت زمان نامزدي نبايستي بسيار كوتاه باشد.

در اين دروه قرار نمي بـاشد فقط دلبستگي و وابستگي اي به شخـص مقابلتان پيدا نماييد ، چـرا كه مي بايست شما و نامزدتان به ميـزان قابل قبولي از تعهد، مسئوليت‌پذيري، ثبات رواني و عاطفي و رضايت از رابطـه رسيده باشيد تا بتوانيد پرونده اين دوره را مشاهده كنيد و به منـزل بخت برويد. در يك رابطـه كوتاه، تمام چيز قـشنگ تر و منظم تر از آنچه واقعا مي باشد ديده مي‌شود و هيچ يك از دو طرف، متوجه اختلافات دردسر ساز و عيب و نقص ها نمي‌شوند. در زمان نامزدي كوتاه مدت فاصله دار ، شما هميشه با هم نمي باشيد و براي هر فردي بسيار راحـت مي باشد كه در آن چند ساعت صـورت ديگري از خود نشان دهد و عيب و نقص‌هاي خود را پنهـان نمايد .

اما در روابط پيوسته و منظم (مثل مسافرت به همراه خانواده‌هاي همديـگر و با حفظ همـه موازين) ديگر اين توانايي وجود ندارد و شخصيت واقعي خود و نامزدتان جلوه‌گر مي‌شود و تازه در آن وقـت متوجه وجود تفاوت‌هاي شخصيتي مي‌شويد. بـعد با هيچ بهانه اي اين فرصت را از خود دريغ ننماييد .

ماسك نزنيد

باربارا دي آنجليس در يكـي از كتاب‌هاي خود نوشته است: «آيا دوست داريد نامزدتان در نخستين ماه‌هاي روابط‌تان خود را آن طور كه شما دوست داريد نشان دهد و با شما ازدواج نمايد و ناگهان خود واقعي‌اش را نشان دهد و شما بفهميد كه او، آن فردي كه شما فكر مي‌كرده‌ايد، نمي باشد؟ فكر مي‌كنم كه شما خشمگين گرديد و احساس كنيد كه فريب خورده ايد و از شما سوء بهره گيري شده است. »

يكـي از بزرگترين اشتباهات دختران جوان اين مي باشد كه در برخورد با ناحقوق خود، كوشش مي نمايند چهره‌اي از خود نشان دهند كه زيـادتر مورد توجه قرار مي‌گيرند. به عبارت ديگر كوشش مي نمايند، نقش خانـم ايده‌آل نامزد خود را بازي كنند. اما برخـي وقتها در اين نقش بازي كردن، گونه اي رفتار مي‌كنند كه زيـادتر مورد بـعد زدن قرار مي‌گيرند. بـعد كوشش ننماييد خود را آنچه كه نيستيد نشان دهيد و از خودتان تصويري درست كنيد كه دلخواه آن آقـا ويـژه مي باشد. كوشش ننماييد تنها به خاطر اينكه شانس دارد نامزدتان جذب ديگري شود، حسب خواسته وي رفتار نماييد . مي بايست رفتار، رابطـه و برخوردتان به گونه‌اي باشد كه واقعا مي باشيد .

اگر از جمله افرادي مي باشيد كه كوشش مي‌كنند نقش بازي كنند و خود واقعيشان را نشان ندهند، به خود بي احترامي نموده ايد. مثل اين مي باشد كه به روح و روان خود بگوييد: «من از آنچه كه هستم شرمسارم، پس تا وقتي كه اين آقـا را به چنگ آورم، خود واقعي ام را پنهـان مي‌كنم. پـس از آن خود را از آن اتاق بسته بيرون مي‌آورم.» شانس دارد با نشان ندادن خود واقعيتان، موقتاً عشق مردي را بدست آوريد، ولي با اين كار، فرصت تجربه يك عشق واقعي را از خود خواهيد گرفت.

خود بودن يكـي از قوي ترين عواملي مي باشد كه به شما كمك مي نمايد آقـا مناسبتان را جذب نماييد . هر قدر زيـادتر خودتان باشيد، آرام‌تر و واقعي تر خواهيد بود. هر قدر واقعي‌تر و آرام‌تر باشيد، آقـا مناسب شما در كنارتان احساس آسانـي و آرامش زيادتري مي‌كند و مي‌خواهد زيـادتر در كنارتان باشد تا جايي كه بدون شما نمي‌تواند زندگـي نمايد ، وقتي كه خودتان مي باشيد هيچ رقيبي نداريد. جشن بگيريد، به خاطر آنچه كه مي باشيد ، بـزاريد شخصيت‌تان بدرخشد و وقتي كه آقـا مناسب خود را پيدا كرديد، وي شما را دقيقا به خاطر آنچه مي باشيد دوست خواهد داشت و احساس مي‌كند كه خداوند متعال شما را ويژه او آفريده است.

منبع

ادامهـ مطلبـ
| ۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۹:۴۰ | farnaz
دفتر عقد و ازدواج در انقلاب،

نحوه تنظيم و رگلاژ درب ضد سرقت

نحوه تنظيم و رگلاژ درب ضد سرقت

نحوه تنظيم و رگلاژ درب ضد سرقت

مهمترين قسمتي كه در رگلاژ درب ضد سرقت مهم و مي توان گفت كه اساس رگلاژ در عملكرد درست آن است لولا مي باشد كه از مقاومت بالايي برخوردار است و لنگه را در چهارچوب محكم نگه مي دارد.

تعميركار درب ضد سرقت به خوبي مي داند كه چه تعداد لولا و در چه فاصله هايي نياز است تا رگلاژ اين دربها تحقق يابد البته لازم به ذكر است كه رگلاژ زماني به خوبي اتفاق مي افتد كه تمامي قطعات به خوبي تنظيم شده باشد. مشكلاتي كه در خارج شدن از رگلاژ دربضد سرقت ايجاد مي شود زياد است كه مهم ترين آن گير در باز و بسته شدن مي باشد كه علاوه بر كاهش كارايي درب ضد سرقت موجب سلب آرامش نيز مي شود.

براي رگلاژ درب ضد سرقت تعميركار بايد تمامي قطعات اعم از يراق آلات و لولا را چك كرده و در صورت نياز لولاي كمكي اضافه كند و يا از واشر مخصوص براي بالا بردن لنگه بهره گيرد، درب ضد سرقت چيني كه داراي رگلاژ دشواري هستند با اين نكات قابل اجرا نمي باشد و لازمه كه تعميركار درب ضد سرقت يك نيروي جوشكار نيز همراه خود داشته باشد تا در صورت نياز لولاها را جا به جا كند.

رفع صداي درب ضد سرقت با رگلاژ درست و اصولي برطرف مي شود و نيازي نيست كه نگران باشيد، تنها كافي تا تعميركار تمامي نكات مربوط به تعمير درب ضد سرقت را رعايت كند.

رگلاژ و تعمير درب ضد سرقت

يكي از مواردي كه هر ساختماني ممكن به آن نياز داشته باشد و تنها راه حل اين مشكل دانش و تخصص تعميركاري كه اقدام به تعمير درب مي كند. امروزه استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان ها كاملاً رواج پيدا كرده و مردم براي حفظ امنيت و آسايش خود از ايندربها استفاده مي كنند. اين دربها به دليل ساختار پيچيده اي كه دارند و در گذر زمان دچار مشكلاتي مي شوند كه نياز به تعمير و رگلاژ پيدا مي كنند كه يكي از ضعف هاي دربهاي ضد سرقت اين است كه افراد عادي نمي توانند آن را تعمير و رگلاژ نمايند.

در تعمير درب ضد سرقت تجربه و دانش تعميركار نقش مهي را ايفا مي كند و ابزار كامل در كنار تخصص موجب برطرف شدن مشكلات اين نوع دربها مي شود.

مشكلات دربهاي ضد سرقت

1- خارج شدن از رگلاژ

2- شكستن لولا

3- نفوذ صدا از درب ضد سرقت به داخل ساختمان

4- ايراد در مغزي قفل درب

5- ايراد در يراق آلات

6- خراب شدن و ايراد در قفل

7- خراب شدن و پايين آمدن كارايي دستگيره

خدماتي كه آتار درب ارائه مي دهد:

الف- تعويض قفل درب ضد سرقت با قفل هاي كاله و داف تركيه كه مورد تاييد شركتهاي معتبر توليدي مي باشد

ب- تعويض لولاي شكسته و يا اضافه كردن لولا به درب ضد سرقت در صورت نياز

ج- تعويض مغزي درب

ه- رگلاژ درب ضد سرقت و رفع گير و مشكلات در باز و بسته شدن

خ- تعمير و تعويض يراق آلات دربها

د- رفع صداي درب ضد سرقت

متأسفانه بسياري از توليدكنندگان دربهاي ضد سرقت استانداردها و اصول لازم را در ساخت درب ضد سرقت رعايت نمي كنند كه اين امر باعث كاهش طول عمر قطعات اين نوع دربها مي شود و امنيت كافي را به ارمغان نمي آورد ولي نگران نباشيد تمامي مشكلات قابل حل است و با تعويض قفل درب ضد سرقت معيوب با اصل مي توانيد امنيت آن را بالاتر ببريد.

تعويض قفل درب ضد سرقت

مهمترين بخش درب ضد سرقت قفل آن است كه باعث امنيت مي شود و متناسب با ساختاري كه دارد مانع نفوذ سارقان و بيگانگان به داخل آپارتمان مي شود. قفل اين دربها بعد از مدتي خراب مي شود و مشكلاتي را ايجاد مي كند كه لازمه تعميركار ماهر اقدام به تعويض قفل ضد سرقت كند و مي تواند قفل كاله را جايگزين قفل از كار افتاده كند.

قفل ضد سرقت كاله بهترين قفل موجود در بازار كه تمامي استانداردهاي لازمه را داراست و در كشور تركيه توليد و وارد كشور مي شود. مهمترين قسمت قفل اين دربها مغزي آن است كه براي تعويض مغزي قفل بايد قسمت هاي مثل شب بند و كاسه رزت از قفل باز شود و پوكي ها از آن خارج شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۳:۰۹ | farnaz
،

كليك آزاد

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا ا

ينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا 

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا 

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا 

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا 

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا 

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا 

اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

 اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا اينجا

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹:۴۴ | farnaz
،

معرفي خواص انواع سنگ ها

معرفي خواص انواع سنگ ها

با ياد و نام خدا و درود فراوان به شما مخاطبان عزيز. در اين پست قصد داريم بنا به درخواست مخاطبان گرامي به معرفي خواص انواع سنگ ها بپردازيم . در اين مطلب ما خواص ۳۰سنگ را برايتان جمع آوري نموده ايم. اميدواريم مورد توجه شما قرار بگيرد .

معرفي خواص انواع سنگ ها معرفي خواص انواع سنگ ها

 

۱–خواص سنگ آكوارمارين :

برخي از خواص بهبود سنگ آكوارمارين، براي بيماري هاي مجاري تنفسي مثل برنشيت و ناراحتي هاي ناحيه گردن. افزوده شدن قدرت سيستم دفاعي بدن.

۲ –خواص سنگ ابسيدان رنگين كمان :

خواص بهبود ي سنگ ابسيدان رنگين كمان،باعث تسكين عفو نتها و التهابات شده و ضد باكتري است و نيز مانع زخم معده مي باشد.

۳–خواص سنگ ابسيدان لكه برفي :

خواص بهبود ي سنگ ابسيدان لكه برفي،عملكرد روده هارا راحـت مي كند و تقويت كننده استخوانهمي باشد.

۴– خواص سنگ آمازونيت :

خواص بهبود ي سنگ آمازونيت،براي تقويت مغز ، اعصاب و آرامبخش مي باشد.

۵ –خواص سنگ كهربا :

خواص بهبود ي سنگ كهربا،آنتي آلرژي و ضد اگزما و ناراحتيهاي پوستي مي باشد.

۶ –خواص سنگ آميتيست :

خواص بهبود ي سنگ آميتيست،ضد ميگرن و فشارهاي عصبي و سودمند براي سيستم كامل اعصاب.

۷ –خواص سنگ اون چورين :

خواص بهبود ي سنگ اون چورين،بهبود بيماري هاي چشمي ريزش اشك ، ضد شوره سر و توسـط ارتعاشات ملايم اين سنگ ناراحتي هاي قلبي و سيستم عصبي در مان مي شود .

۸ –خواص سنگ پريدوت :

خواص بهبود ي سنگ پريدوت،عموما” اثر مثبت بر اصلاح بافت ها دارد و براي گردش خون سودمند مي باشد.

۹-خواص سنگ توپاز آبي :

خواص بهبود ي سنگ توپاز آبي،صدا را تقويت مي كند وبراي التهاب گلو و از ميـان بردن گرفتگي صدا اثر گذار مي باشد. واعصاب راتقويت و افسردگي را بهبود مي كند .

۱۰ –خواص سنگ تورمالين :

خواص بهبود ي سنگ تورمالين،آرامبخش و قدرت تمركزراافزوده شدن مي دهد. .ونيز اثر ضد سرطاني دارد.

۱۱ –خواص سنگ چشم ببر :

خواص بهبود ي سنگ چشم ببر،فعال كننده اندامهاي حركتي مثل مفاصل مي باشد.

۱۲ –خواص سنگ رودونيت :

خواص بهبود ي سنگ رودونيت،اثر پر قدرت بر شنوائي دارد ودر تقويت ششها و بهبود ديابت اثر گذار بوده و ضمناً قدرت فراكيري را افزوده شدن ميدهد.

۱۳ –خواص سنگ سليمان :

خواص بهبود ي سنگ سليمان،(اونيكس) تقويت كننده ناخن ، چشم وپوست بوده از ريزش مو ميكاهد و جريـان خون را تحريك مي كند .

۱۴ – خواص سنگ كريستال :

خواص بهبود ي سنگ كريستال،سودمند براي قلب ، غده ها لنفاوي ، جريـان خون و ضمناً باعث تقويت چشم و ريه نيز مي شود .

۱۵–خواص سنگ لاجورد :

خواص بهبود ي سنگ لاجورد،سودمند در بهبود فشارخون بالا ومسكن در دردهاي سر.

۱۶ –خواص سنگ سوداليت :

خواص بهبود ي سنگ سوداليت،آرامبخش ، و غده تيروئيد و بـقيـه غده ها را تقويت كرده ، محرك مغز و بافتهاي لنفاوي مي باشد. وبه بدن قوت حيات ميبخشد.

۱۷ –خواص سنگ سيترين :

خواص بهبود ي سنگ سيترين،براي از ميـان بردن افسردگي ، عصبانيت ، استرس سودمند مي باشد.

۱۸ –خواص سنگ عقيق آبي :

خواص بهبود ي سنگ عقيق آبي،اثر گذار در بهبود سردرد و گرفتگي عضلاني.

۱۹ –خواص سنگ عقيق خزه اي :

خواص بهبود ي سنگ عقيق خزه اي،سودمند در بهبود ديابت .

۲۰ –خواص سنگ كارنلين :

خواص بهبود ي سنگ كارنلين،تصفيه كننده دستگاه گوارش واثر گذار در هضم و جذب غذا وگردش خون .

۲۱ – خواص سنگفلوريت :

خواص بهبود ي سنگ سنگفلوريت،بهبود بيماري هاي مغزي و مـوارد ذهني.

۲۲ –خواص سنگ فيروزه :

خواص بهبود ي سنگ فيروزه،سودمند براي كبد ، غده ها و تقويت چشم ها.

۲۳ –خواص سنگ كوارتزدودي :

خواص بهبود ي سنگ كوارتزدودي،مناسب براي افـراد كم انرژي واثر گذار براي شكم ، كليه ها ، لوزالمعده و اندامهاي جنسي.

۲۴ –خواص سنگ كوارتز صورتي :

خواص بهبود ي سنگ كوارتز صورتي،اثر گذار در عملكرد تخمدانها و بيضه ها در هر دو جنس.

۲۵ –خواص سنگ گارنت :

خواص بهبود ي سنگ گارنت،مناسب براي دستگاه توليد مثل ، تقويت بخـش مياني ستون مهره ها.

۲۶ – :

خواص بهبود ي سنگ لابرادوريت،افزوده شدن عملكرد قدرت دفاعي و در مان رماتيسم .

۲۷ – خواص سنگ مالاگيت :

خواص بهبود ي سنگ مالاگيت،داراي خصوصيت تصفيه كنندگي و ضد التهاب مي باشد.

۲۸ –خواص سنگ مرجان :

خواص بهبود ي سنگ مرجان،براي بيماري هاي كم خوني و ناراحتي هاي عادات ماهانه.

۲۹ –خواص سنگ هماتيت :

خواص بهبود ي سنگ هماتيت،در بهبود واريس ، انعقاد خون ، مرمت خون و سلولهاي بدن.

۳۰ –خواص سنگ جاسپر قرمز :

خواص بهبود ي سنگ جاسپر قرمز،سودمند براي مفاصل ، پا درد ، كمر و استخوانها

خب دوستان به پايان معرفي خواص انواع سنگ ها رسيديم از توجه و همراهيتان تا اينجا صميمانه سپاسگزاريم. شاد و پيروز باشيد .

ادامهـ مطلبـ
| ۸ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۸:۴۴ | farnaz
،
بهترين و جذاب ترين مطالب
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 35
بازديد ديروز : 7
بازديد كل : 4029

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان