بهترين و جذاب ترين مطالب

بهترين و جذاب ترين مطالب

نحوه تنظيم و رگلاژ درب ضد سرقت

نحوه تنظيم و رگلاژ درب ضد سرقت

نحوه تنظيم و رگلاژ درب ضد سرقت

مهمترين قسمتي كه در رگلاژ درب ضد سرقت مهم و مي توان گفت كه اساس رگلاژ در عملكرد درست آن است لولا مي باشد كه از مقاومت بالايي برخوردار است و لنگه را در چهارچوب محكم نگه مي دارد.

تعميركار درب ضد سرقت به خوبي مي داند كه چه تعداد لولا و در چه فاصله هايي نياز است تا رگلاژ اين دربها تحقق يابد البته لازم به ذكر است كه رگلاژ زماني به خوبي اتفاق مي افتد كه تمامي قطعات به خوبي تنظيم شده باشد. مشكلاتي كه در خارج شدن از رگلاژ دربضد سرقت ايجاد مي شود زياد است كه مهم ترين آن گير در باز و بسته شدن مي باشد كه علاوه بر كاهش كارايي درب ضد سرقت موجب سلب آرامش نيز مي شود.

براي رگلاژ درب ضد سرقت تعميركار بايد تمامي قطعات اعم از يراق آلات و لولا را چك كرده و در صورت نياز لولاي كمكي اضافه كند و يا از واشر مخصوص براي بالا بردن لنگه بهره گيرد، درب ضد سرقت چيني كه داراي رگلاژ دشواري هستند با اين نكات قابل اجرا نمي باشد و لازمه كه تعميركار درب ضد سرقت يك نيروي جوشكار نيز همراه خود داشته باشد تا در صورت نياز لولاها را جا به جا كند.

رفع صداي درب ضد سرقت با رگلاژ درست و اصولي برطرف مي شود و نيازي نيست كه نگران باشيد، تنها كافي تا تعميركار تمامي نكات مربوط به تعمير درب ضد سرقت را رعايت كند.

رگلاژ و تعمير درب ضد سرقت

يكي از مواردي كه هر ساختماني ممكن به آن نياز داشته باشد و تنها راه حل اين مشكل دانش و تخصص تعميركاري كه اقدام به تعمير درب مي كند. امروزه استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان ها كاملاً رواج پيدا كرده و مردم براي حفظ امنيت و آسايش خود از ايندربها استفاده مي كنند. اين دربها به دليل ساختار پيچيده اي كه دارند و در گذر زمان دچار مشكلاتي مي شوند كه نياز به تعمير و رگلاژ پيدا مي كنند كه يكي از ضعف هاي دربهاي ضد سرقت اين است كه افراد عادي نمي توانند آن را تعمير و رگلاژ نمايند.

در تعمير درب ضد سرقت تجربه و دانش تعميركار نقش مهي را ايفا مي كند و ابزار كامل در كنار تخصص موجب برطرف شدن مشكلات اين نوع دربها مي شود.

مشكلات دربهاي ضد سرقت

1- خارج شدن از رگلاژ

2- شكستن لولا

3- نفوذ صدا از درب ضد سرقت به داخل ساختمان

4- ايراد در مغزي قفل درب

5- ايراد در يراق آلات

6- خراب شدن و ايراد در قفل

7- خراب شدن و پايين آمدن كارايي دستگيره

خدماتي كه آتار درب ارائه مي دهد:

الف- تعويض قفل درب ضد سرقت با قفل هاي كاله و داف تركيه كه مورد تاييد شركتهاي معتبر توليدي مي باشد

ب- تعويض لولاي شكسته و يا اضافه كردن لولا به درب ضد سرقت در صورت نياز

ج- تعويض مغزي درب

ه- رگلاژ درب ضد سرقت و رفع گير و مشكلات در باز و بسته شدن

خ- تعمير و تعويض يراق آلات دربها

د- رفع صداي درب ضد سرقت

متأسفانه بسياري از توليدكنندگان دربهاي ضد سرقت استانداردها و اصول لازم را در ساخت درب ضد سرقت رعايت نمي كنند كه اين امر باعث كاهش طول عمر قطعات اين نوع دربها مي شود و امنيت كافي را به ارمغان نمي آورد ولي نگران نباشيد تمامي مشكلات قابل حل است و با تعويض قفل درب ضد سرقت معيوب با اصل مي توانيد امنيت آن را بالاتر ببريد.

تعويض قفل درب ضد سرقت

مهمترين بخش درب ضد سرقت قفل آن است كه باعث امنيت مي شود و متناسب با ساختاري كه دارد مانع نفوذ سارقان و بيگانگان به داخل آپارتمان مي شود. قفل اين دربها بعد از مدتي خراب مي شود و مشكلاتي را ايجاد مي كند كه لازمه تعميركار ماهر اقدام به تعويض قفل ضد سرقت كند و مي تواند قفل كاله را جايگزين قفل از كار افتاده كند.

قفل ضد سرقت كاله بهترين قفل موجود در بازار كه تمامي استانداردهاي لازمه را داراست و در كشور تركيه توليد و وارد كشور مي شود. مهمترين قسمت قفل اين دربها مغزي آن است كه براي تعويض مغزي قفل بايد قسمت هاي مثل شب بند و كاسه رزت از قفل باز شود و پوكي ها از آن خارج شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۳:۰۹ | farnaz
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
بهترين و جذاب ترين  مطالب
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 34
بازديد ديروز : 7
بازديد كل : 4028

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان